Browse
Celebration of Peace

The Worldwide Peace written meditation is also available in Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Hebrew, Hungarian, Japanese, Macedonian, Polish, Spanish, Turkish

חגיגה של שלום

הצטרפו אלינו למישורים הפנימיים לזמן את רוח השלום לסייע לאנושות ביצירת שלום עולמי.

המדיטציה תתקיים ביום ראשון, 31 בדצמבר בשעה 23:55 עד יום שני 1 בינואר בשעה 00:05. (לפי הזמן המקומי)

מדיטציות אודיו חופשיות:

מדיטציה כתובה לקרוא ל

רוח השלום

החזקה של חזון לאנושות 

מדטו למען שלום עולמי בכל זמן שבמהלך הימים 31 לדצמבר, והראשון לינואר (אנו נמדוט במשך חמש דקות לפני השעה ובמשך חמש דקות לאחר השעה בכל אזורי הזמן שמביאים את השנה החדשה סביב לעולם. אם אתם יכולים התחברו למיליוני האנשים שמודטים למען שלום עולמי חמש דקות לפני חצות ועד חמש דקות אחרי חצות בשעון שלכם.

נכתב כבר בחוכמה חסרת הזמן שהמחשבות הקולקטיביות והשאיפות של האנושות לשלום מושכת קרוב יותר לכדור הארץ ישות אדירה. הרוח של השלום. הרוח של השלום התקרבה במשך 25 השנים האחרונות, כשהיא נמשכת ע"י המיליונים שמתפללים לשלום עולמי.

חתמו בספר האורחים שלנו: תיידעו אותנו אם אתם מצטרפים אלינו במדיטציה, וכל דבר אחר שהייתם רוצים שנדע עליכם. תנו לנו לדעת מהו החזון שלכם עבור האנושות אם אתם רוצים בכך. סאנאיה ודווין אכן קוראים את ההערות שלכם. המדיטציה שבהמשך היא לשימוש שלכם.

 אנרגיות כוכביות, אנרגיות הרצון האלוהי וההשפעה שלהן על האנושות ועוד.

החשיבות של החזקה בחזון חיובי לאנושות . מעולם לא הצטרפו אנשים רבים כל כך בתפילה ומיקדו את הרצון הקולקטיבי שלהם בשלום, אחדות, ועולם טוב יותר לכולם. למרות שיתכן ולא ראיתם את התוצאות של העבודה הפנימית שלכם והתפילות, הן יוצרות שינוי. אתם מכינים את הדרך לעולם טוב יותר עבורכם, עבור ילדיכם ועבור הדורות הבאים.

כאשר מתרחשים אירועים עולמיים מטרידים, השתמשו בדמיון שלכם כדי לראות את התוצאה החיובית העתידית. במקום להתמקד בכמה גרועים הדברים, החזיקו חזון של האפשרויות לשינוי שקיימות בכל תחום של החיים. סרבו לחיות בפחד או להטעין תסריטים שליליים – אל תחשבו עליהם, תדמיינו אותם או תדאגו ביחס אליהם. כל פעם שתמונה שלילית מגיעה לתודעה שלכם, החליפו אותה בחזון חיובי עבור האנושות.

בסופו של דבר המצב העולמי העכשווי ייפתר לכדי עולם יציב יותר ואחדות גדולה יותר שבין האומות. אנחנו לא יכולים לומר כמה זמן זה ייקח, או עד כמה התהליך יהיה קל או קשה, אבל אתם חיים בפלנטה של רצון חופשי. אנחנו רואים את הכיוון, כיוון שמרכזי הלב של האנושות מתעוררים.

אתם יכולים להאיץ ולעזור להפוך את המעבר לאחדות גבוהה יותר למהירים יותר בעבור האנושות בכך שתהפכו מודעים למחשבות כלשהן או אמונות שאתם יכולים לשנות על מנת להיות פתוחים יותר, אוהבים יותר, כוללים יותר ורחבים בנקודות המבט שלכם.

המחויבות שלכם לביטוי של אהבה היא המתנה הגדולה ביותר שתוכלו לתת בזמן הזה. היו בעלי אהבה וחמלה כלפי עצמכם גם כן והתייחסו לעצמכם בעדינות, כיוון שאהבת אחרים מתחילה באהבה עצמית.


חגיגה של שלום

קריאה לרוח השלום

מאת אורין ודה בן

 

 • בערך חמש דקות לפני חצות, התחילו באמצעות התאמת התנוחה שלכם כך שהגוף נינוח ומוכן להיכנס למצב של מדיטציה שלווה. שאפו אוויר ודמיינו שאתם מכניסים לתוככם אור עם השאיפה. מלאו עצמכם באור עם כל שאיפה, שלחו אור לכל החלקים של גופכם.
 • קיראו לנשמה שלכם אליכם ודמיינו אותה מקיפה אתכם עם אורה. הנשמה שלכם תמיד מגיבה לקריאה שלכם אליה. האור הקורן והנוכחות האוהבת של נשמתכם מחבר את התודעה שלה לזו שלכם, בין אם אתם מודעים לכך או לא. תנו למרכז הלב שלכם להתרחב באהבה; לחשיבה שלכם להיהפך לבהירה יותר ולרגשות שלכם להיעשות שלווים ורגועים יותר.
 • דמיינו את עצמכם כשמש זוהרת. אתם מלאים באור, הופכים למיכל שקוף של אור אינסופי.
 • חושו בנשמות של מיליונים של עובדי אור שמודטים יחד אתכם. הבחינו בקשר שלכם לנשמות האלו. ראו כיצד כולכם יחד יוצרים אור יפה שמקיף את העולם. העולם הופך לקורן עם האור של כולכם שמתחברים יחדיו כנשמות.
 • ראו כיצד האור של האנשים המוארים, המאסטרים, המדריכים, המלאכים והמורים מהעבר השני מתחבר יחדיו כרגע כדי ליצור שזירה של קווי אור שמקיפים את העולם ואת כל עובדי האור.
 • שימו לב לאור שזורם מהוויות מוארות אלו לכל עובדי האור, כולל אתכם. מלאו עצמכם באור, עוצמה, אומץ, חמלה ואושר שמשודרים אליכם.
 • יש ישות שהנוכחות שלה מתקרבת לכדור הארץ במשך שנים, ישות שמוזמנת ע"י הנשמות של אלו אשר מבקשים שלום. זוהי רוח השלום, ישות דגולה מאד. במדיטציה שלנו יחדיו אנחנו נזמן את רוח השלום, המלאך האדיר של השלום, לבוא ולברך אותנו בשלום.
 • בחצות, או מתי שאתם יכולים, הצטרפו לכל האחרים במדיטציה וקראו לרוח השלום, כשאתם מבקשים ממלאך אדיר זה לגעת בלבבות של האנושות כולה בשלום שבה. רוח זו היא נוכחות מאד מוחשית שמגעה עשוי לחולל שינויים אדירים. השמיעו בלבכם או בקול רם צליל של "אום" ( OM ) בוודאות שאתם תישמעו ותיענו רוח השלום
 • הרגישו את רוח השלום, מלאך אדיר זה, ממקד את המודעות שלו באנושות לאחר ששמעה את הקריאה. הרגישו את ההיענות של המלאך כאשר מלאך זה נוגע בלבבות של כל בני האדם. היפתחו לקבל את האנרגיה הזו למרכז הלב שלכם. קחו נשימה עמוקה ותנו לאנרגיה ששולח המלאך להגיע לכל הרמות של ההוויה שלכם.
 • תנו למלאך האדיר של השלום לגעת בחיים שלכם. חשבו על הדרכים שבהם תוכלו לחוות וליצור יותר שלום בחיים הפרטיים שלכם ובכך לתרום שלום לעולם.
 • אימרו לעצמכם "מי ייתן ורוח השלום תבטא את עצמה דרכי. אני עכשיו מביא/ה שלום והרמוניה למערכות היחסים שלי. אני מפזר/ת רצון טוב וטוב לב בכל מקום אליו אני מגיע/ה. אני שומר/ת על המחשבה שלי; אני משחררת שיפוט וביקורת. אני אומר/ת דברים אוהבים לאחרים. אני אומר/ת מילים שמפיצות אהבה ואור. אני מקרין/ה שלום. אני ראוי/ה לחיות בשלווה ובהרמוניה כל הזמן".
 • חשבו על עצמכם כעל אור זוהר. הרשו לשאיפה שלכם לשלום בחיים הפרטיים שלכם ולמען האנושות לכוון את האור הזוהר שאתם כלפי חוץ. דמיינו שאתם נהפכים למרכז זוהר של שלום ורצון טוב כלפי אחרים.

דמיינו שאתם מצטרפים לאלפים ברחבי העולם כאשר אתם מקרינים שלום ל:

ידידים ובני המשפחה שלכם

למי שמגיבים בצורה הטובה ביותר לתשדורות שלכם.

לכל עובדי האור על גבי הפלנטה

לכל המנהיגים העולמיים, כך שיוכלו להדריך את האומות שלהם לשלום

לאנושות כולה

לממלכות החי, הצומח והמינרלים

היו חסרי כל היצמדות לתוצאה מסוימת, כיוון שיתכן ולא תהיה אף תוצאה שתוכלו למדוד. אתם תרמתם כעת תרומה חשובה ובעלת ערך לכל החי.

__________________________________________________________________

בואו ליצור חזון לאנושות

בחרו חזון אחד או יותר להטעין בעזרת המחשבות החיוביות שלכם

(או/ו צרו חזון משלכם).

 אנשים בכל מקום מקבלים את ההחלטות הנכונות, כשהם מונחים ע"י העצמי הגבוה שלהם ומוציאים אותן לפועל בצורה במיומנות.

 אנשים הם בעלי בהירות חשיבתית, רגועים רגשית ומודעים רוחנית.

 כולם נמצאים בקשר עם היצירתיות, העוצמה, האומץ והחוכמה שלהם.

 יש רמה חסרת תקדים של שיתוף פעולה, עבודה קבוצתית ושיתוף.

 האנושות חווה שפע של אהבה, רעיונות חדשים וחיבור לנשמה.

 יש תקווה, אופטימיות וחזון חיובי של העתיד.

 אנשים מודעים שהיקום הוא ידידותי ותמיד פועל למענם.

 אנשים מאמינים בשפע ומסוגלים ליצור אותו בחייהם.

אנשים הם תומכים עבור אלו שנזקקים ונדיבים בסיוע שלהם ובשיתוף.

 ביקורתיות מוחלפת בהבנה, אהבה ושיתוף פעול.

 כל עובד אור הופך לנקודה זוהרת של אור, תקווה, השראה ואומץ.

 אנשים בכל מקום מעירים את גופי האור שלהם.

 האנושות נמצאת בתיאום עם הרצון האלוהי.

 לאנושות יש הנהגה מוארת מצד כל האנשים שנמצאים בעמדות מנהיגות.

 הגבולות שבין אנשים, אומות וגזעים נעלמים.

 אנשים מכירים באחדות שלנו אחד עם השני ועם ממלכות בעלי החיים, הצמחים והמינרלים.

 בידוד הופך לקהילה, בדידות לידידות ונפרדות למוכלות.

 כל האנשים חופשיים להגשים ולחיות את תכלית הנשמה שלהם.

 האנושות הופכת מודעת לתכלית העליונה שלה.

 כל אדם מרחיב את התודעה שלו, מעיר את הראיה האמיתית שלו ומפתח את כל הצורות בחייו, כך שיוכל לבטא את הפעילות האמיתית של נשמתו.

האישיות של בני האדם הופכת לכלי לביטוי של האור, האהבה והרצון של הנשמות שלהם.

 כל בני האדם מכבדים את כדור הארץ וחיים בהרמוניה איתו ועם כל החי אשר עליו.

Worldwide Meditation Information
3 Spring Festivals Worldwide Meditations
Festival of Love | Festival of Light | Festival of Goodwill
Worldwide Peace Meditation
Worldwide Meditation for Attracting New Opportunities
Meditation(s) for World Crises  
Message about Current Events

התוכנית עבור האנושות מתפרשת בכל היופי והשלמות שלה.